Jdi na obsah Jdi na menu
 


V posledních dnech se nezabývám ničim jinym, než sháněnim práce. Nebo spíš abych to uvedla na pravou míru, snažim se příjít na to, proč žádnou práci najít nelze.
 Možná bych se v tomto ohledu mohla začít trochu víc angažovat než si zaačnu stěžovat. Ale o dopadu mé konstantní nečinnosti na neúspěchy v získání jakékoliv pozice ve světě produktivní činosti bych se v tuto chvíli nezmiňovala. Radši bych totiž poukázala na to, co mě k nečinnosti vede..
 Počátek mé existence jakožto osoby samostatně výdělečně činné, bych historicky zařadila asi tak do věku 14 let a od té doby má aktivita nepolevila. Až teď..
Za ty čtyři roky jsem toho vystřídala poměrně dost a přitom tím způsobem, že než jsem stačila skončit v kanceláři číslo jedna, už jsem vynakládala veškeré své funkční úsilí abych mohla hned sedět v kanceláři číslo dvě, o blok dál. A tak to šlo pořád dokola. A najednou nic..
Při hledání práce mám jen jediný požadavek:Jen už žádný telemarketing, prosím!
Jenže jsem přišla na jednu věc. Svět se rozdělil na rozsáhlou síť všudypřítomných pyramidových firem se stupněm pofidérnosti 0-10 a na jednu nejmenovanou (to jméno už nechci slyšet) telemarketingovou firmu. Podle mě ale nebude trvat dlouho, než Vám budou domů volat úplně cizí lidé a jménem společnosti Tambor(právě jsem ji jmenovala) si budou žádat vaší spolupráce na vytváření mladého, stále usměvavého a energického týmu, jehož můžete být součástí a nejen to. Budete vytvářešt další své úspěšné a usměvavé týmy s plným nasazením a za rok za dva jen sedíte ve svém nově zařízeném bytě na pobřeží na jihu Anglie, pokuřujete kubánský doutník a necháte svůj veselý tým vydělávat za vás. (Za těchto okolností upřímně nechápu jak je možné, že Anglie dosud neutrpěla náhlým příbytkem obyvatelstva znečišťujícím jižní pobřeží svými doutníky. Zajímalo by mě totiž co se říká lidem, kteří na tyto bohémy vydělávají v již zmiňovaném týmu.) Ale stejně, není to super??
Tímto bych ráda oficiálně oznámila světu podléhajícímu nenadálým přílivem zbohatlíků, že jestli na mě má někdo vydělávat, nechť je to můj nastávájící, kterému tuto čestnou pozici pečlivě hlídám.
A tudíž NEMÁM ZÁJEM!!!Prosím nevolejte mi a nezvěte mě do svého týmu. Dobrovolně přenechávám tyto skýtající se možnosti nekonečného bohatství jiným.
Tak mi radši řekněte, kde dostanu 60kč/hod a nechte mě prosím na pokoji.