Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vznášim veřejnej rozsudkem nad obchodní mašinérií jménem Tesco. Nevim, jestli je to dementní nápad zrozenej v hlavě ňákýho UK magora nebo čistě českej výmaz, ale situace je taková, že do tohoto obchodu už nikdy nevstupuju přes papírnický oddělení. Znáte to, když se procházíte po Praze, třídíte zážitky z nedávných prázdnin a najenou před váma z rohu vybafne vánoční stromeček? Vždycky mě to hrozně štvalo, ale teď když o tom tak přemejšlim,tak tohle zlo pozbývá na síle v konfrontaci s událostí, na kterou vás tyhle kýčoviny připravujou, ale teďka situace no.2:Procházíte se po obchoďáku uprostřed(!!!)léta, přemejšlíte jaký všechny zvěrstva ještě stihnete uskutečnit a najednou kam se podíváte, tam leták/billboard jak kráva/nálepky s heslem ZPÁTKY DO ŠKOLY a asi dvacet vykřičníků, kdyby vám náhodou ušla ta významnost onoho prohlášení a ještě v obložení tisíců penálů, propisek ekosešitů a všech těch serepatiček bez kterých se samozřejmě jakožto účastník řetězce povinné školní docházky jednoduše neobejdete. A tak mi jen zbývá zeptat se, kterej debil!!! Prosím otravujte mě s tim nejdřív v září nebo tim vytapetujte dětský oddělení!Mě bude bohatě stačit, když se budete zabývat velkoprodukcí value výrobků. Ještěže je to tenhle rok už naposled..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BOOOZEEEE

(zase ja, 17. 9. 2007 21:44)

Tyvole a ten extra guul blog tej desne in emo holcicingy je NESKUTECNEJ!!! jenom tise doufam ze to je vsechno jenom sranda pze mezi takovejma lidma ja proste zit nechci. Ale zas si kvuli ni nepujdu podrezat zily, ze jo..:)

Ehm...

(Zhrzena umelkyne, 17. 9. 2007 21:16)

Za prvy by me zajimalo proc je magda "princezna" a ja "mumie" a za druhy proc poustis do spinavyho prazskyho ovzdusi takovy zvasty jako ze tva kamaradka je ZHRZENA. Ja sem NAPROSTO vpohode. (chichi ted vydelavam surfovanim po netu. Elca uz hodinu a pul spinka a dalsi hodinu a pul bude...:))

...

(ondrash, 9. 9. 2007 22:21)

jen si tu skolu uzij :)
s trochou stesti je to posledni rok klasicky skolni dochazky ;)
...a neflakej ten blog :))